AESTHETIC STYLING

Můj brácha má prima bráchu!

Máme doma miminko, aneb příchod nového sourozence

Víceúčelové válce ze studia Aesthetic, jsou nejen úžasně měkké, hebké, mazlivé a hřejivé ale zároveň podporují kreativitu vašich dětí. Stanou se jedinečným společníkem Vašeho dětátka od narození až prakticky do dospělosti :) 

NAKUPOVAT NYNÍ  >>>

Novorozenecká péřová zavinovačka se opět  právem těší velké oblibě, především díky svým přirozeným a ideálním termoregulačním vlastnostem.  Nabízíme pouze kvalitní péřové výplně včetně vyměnitelných povlaků. 

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Deky a přikrývky pro miminko Aesthetic se vyznačují větším využitím. Deky jsou oboustranné přičemž jedna stana je navržena z prodyšného plátna či bavlny a druhá z měkkých a hřejivých mikro-plyšových polyesterů, které mají skvělou termoregulaci.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>  

Přenosné koše a hnízda jsou pro novorozená miminka jako dělaná,  miminko si snadno přenesete kam je třeba, včetně jeho osobního pelíšku. Péřové hnízdo Aesthetic poskytuje možnost přirozeného polohování miminka - miminko do peří zapadne a evokuje se mu pocit bezpečí dělohy.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Osušky jsou nezbytnou součástí novorozenecké výbavy. Osušky Aesthetic jsou dvoumateriálové, kombinace vnitřního bambusového froté a termoregulačního mikroplyše udělají z obyčejné osušky jedinečný výrobek s nepřekonatelnými vlastnostmi.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Tepee a stany pro děti jsou báječným doplňkem dětského interieru či zahrady. Děti milují jakákoli útočiště.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>


Kouzelné babí léto

Užijte si poslední teplé dny s rodinou v přírodě

Sedací polštáře pro doma i zahradu navržené ze 100% lnu se zátěrem proti vodě a vlhkosti. Praktické kožené ucho na přenášení z pravé hovězí ušně. Jednoduchý nadčasový design, který vynikne. Pro dokonalý vzhled a využití doporučujeme kombinovat s  kvalitní péřovou výplní.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Lněné úložné tašky z designérského studia Aesthetic jsou vyrobeny ze 100% lnu se zátěrem proti vodě a vlhkosti, doplněné pevnými koženými uchy. Jsou jednoduché nadčasové a praktické! Díky kvalitě použitých materiálů Vás neomrzí a budou sloužit skutečně dlouhou dobu.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Dvouvrstvé piknikové deky Aesthetic v letní verzi mají spodní stranu navrženou ze 100% lnu se zátěrem odolným proti vodě a vlhkosti a vrchní z prodyšných lnů či směsových bavln. Doplněk, který se stane přirozenou součástí Vaší zahrady či domova. Spolu se sedacími polštáři tvoří jedinečný celek.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Dopřejte si odpočinek na lněné piknikové dece Aesthetic.
Dopřejte si odpočinek na lněné piknikové dece Aesthetic.

DĚTSKÉ PELÍŠKY 

7 tipů jak jednoduše vytvořit dětem příjemné místo k odpočinku


DĚTSKÁ KUCHYŇKA

Jak splnit sen ...