BLOG AESTHETIC

Pár tipů ze studia Aesthetic, jak vytvořit dětem příjemné místo k odpočinku, ať už jste kdekoli. Vyladěný a vzorně uklizený dětský pokojíček známe hlavně z fotografií a bývá spíše dílem okamžiku nežli součástí skutečného života. Pojďme si říci pár rad a triků jak vytvořit příjemné prostředí a být spokojení.

Podívejte se jak využila prostor niky pod schodištěm architektka a designérka Dagmar Hlaviznová, díky kombinaci praktického typizovaného nábytku s originálními textilními doplňky ze studia Aesthetic vznikl originální dětský svět stvořený k rozvoji dětské kreativity.

Hrací podložka a vak na hračky 2v1, víceúčelovost je poznávacím znakem designu z textilního studia Aesthetic, tento nápad designérky Dagmar Hlaviznové si zaslouží právem pozornost.

Aesthetic preferuje praktičnost, jednoduchost a přirozenost. Právě taková je nová kuchyňská kolekce založená na jedinečných vlastnostech přírodního lnu, jako je jeho přirozená odolnost, antibakteriálnost a vysoká savost!

Historie jedinečných českých fusaků 3v1 se začala psát v roce 2002. Z dílny nově se rodícího studia Aesthetic tehdy vzešelo pod vedením designérky Dagmar Hlaviznové zcela inovativní řešení fusaku do kočárku a autosedačky fusak 3v1.

Není nad víceúčelovou výbavičku, která najde v domácnosti další uplatnění a vydrží rodinnou zátěž, ta se pak stává součástí domácnosti neomrzí a s radostí se dědí. Taková výbava je založená na jednoduchosti praktickém střihu a kvalitě materiálů, které odolají zvýšené zátěži. U výrobků Aesthetic se snoubí dlouholeté mateřské zkušenosti, kvalita...