Dětská kuchyňka

15.01.2020

Podívejte se jak využila prostor niky pod schodištěm architektka a designérka Dagmar Hlaviznová, díky kombinaci praktického typizovaného nábytku s originálními textilními doplňky ze studia Aesthetic vznikl originální dětský svět stvořený k rozvoji dětské kreativity.

Lněné závěsy jsme nechali vyrobit na míru ve studiu Aesthetic, smetanový len je úžasná volba po zatažení závěs splyne s okolním obývacím prostorem a po dětské nice není ani památky. Studio Aesthetic nabízí velký výběr ověřených materiálů, rozměry výrobků lze přizpůsobit nebo nechat vyrobit atypický výrobek na zakázku. Zpracují Vám jej zkušené švadleny.

Tipy designérky

Dagmar Hlaviznové

Dětské povlečení z kvalitní bavlny, šedá s růžovou jsou skvělé barvy do kombinace. Tento desén šedých a bílých puntíčků na pudrově růžovém podkladu je jemný a dětský zároveň. 

TIP: kvalitní péřové výplně zajistí polštářům tvar a Vám pohodlí :)

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Hrací podložka, která se snadným stažením provázku rázem promění ve vak na hračky  2v1, neomrzí a v domácnosti si najde řadu dalších využití. Preferuji nadčasový desén, který lahodí i oku dospěláka. Spodní strana je navržena ze lnu se zátěrem, který je odolný vůči vlhkosti vrchní ze 100% bavlny. Moderní design podtrhují víceúčelová kožená poutka.

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 


Slušivá zástěrka s nabíranou sukní :), právě po takové holčičky touží, výběr máte z široké nabídky desénů. 

NAKUPOVAT NYNÍ >>>