Dětské pelíšky

16.01.2020


Pár tipů ze studia Aesthetic, jak vytvořit dětem příjemné místo k odpočinku, ať už jste kdekoli. Vyladěný a vzorně uklizený dětský pokojíček známe hlavně z fotografií a bývá spíše dílem okamžiku nežli součástí skutečného života.  Pojďme si říci pár rad a triků jak vytvořit příjemné prostředí a být spokojení.

::  Pořizujte věci s větší využitelností.

::  Textilie, které si děti stěhují po bytě či domě, pořizujte barevně variabilní.


Na velké plochy volte jednobarevné textilie 

NAŠE TIPY

Víceúčelové válce ze studia Aesthetic mnoha barvách a délkách, jsou nejen úžasně měkké, hebké, mazlivé a hřejivé, ale mají i řadu využití slouží jako mantinel do postele proti průvanu, bezpečnostní zábrana, nebo k relaxaci a polohování všech věkových kategorií v různých fázích života.

Nekonečná řada barev a variant stačí si jen vybrat a my Vám zhotovíme na zakázku.

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Polštářky jsou velikostí a výběrem použitého materiály přizpůsobeny malým dětem, slouží nejen k dekoraci postýlky nebo dětského pokojíčku, ale i k podkládání miminka a mohou zastoupit funkci mantinelu.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Mikroplyšová prostěradla jsou jedinečnou volbou k pokrytí velkých ploch, slouží tedy nejen jako klasická prostěradla, ale i jako pokrývka různých částí sedaček a taburetů, polstrů i matrací. Výhodou materiálu je vynikající vzhled a kvalita a skvělá termoregulace. Studio Aesthetic nabízí ohromnou barevnou škálu a přizpůsobení rozměrů na míru.

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Preferovat víceúčelovost je cestou k udržitelnosti