Dětské pelíšky

16.01.2020

Připravili jsme pro Vás pár tipů ze studia Aesthetic, jak dětem vytvořit  příjemná místa k odpočinku

Před tím, než se mi narodily děti a vzaly celou domácnost útokem, jsem měla idealistické představy o uklizeném designovém bytě a rozkošném dětském pokojíčku, z nějž občas kromě dítěte vykoukne medvídek nebo přes práh projede autíčko. Realitou je ale to, že děti nám chtějí být co nejblíže a jejich věci se s nimi stěhují po celém domě. Tuto zkušenost sdílím s mnoha rodiči a tak jsme s designérkou a architektkou Dagmar Hlaviznovou začali hledat možnosti řešení, která pomohou vytvořit ostrůvky určené k raní nebo odpočinku, kdekoli vás napadne. Seriál pelíšky začínáme tím nejpříjemnějším, a to místem pro odpočinek. Ať máte doma miminko, předškoláka nebo puberťáka, je dobré držet se jednoduchých zásad při výběru materiálů a multifunkčních textilních prvků. 

Vyplatí se investovat do věcí, které mají potenciál růst s dítětem nebo se dají použít na více způsobů.Pár rad a tipů, jak jednoduše zútulnit prostor pro děti. 

Multifunkční had i z obyčejné pohovky vykouzlí útulný koutek. Pokud je dítě velmi malé, tak se dá využít jako zábrana, později jako mazlík do postýlky, k hraní nebo k zateplení studené zdi

Prohlédněte si nabídku studia Aesthetic do dětských pokojíčků >>> 

Multifunkční a barevně variabilní textilie jsou nejlepší a nadčasovou volbou. 

Děti už od mimika baví hravé vzory i mazlivé materiály hebké na omak. Vyladěná barevnost dokáže ovlivnit celý interier. Praktickým akcentem, který děti milují jsou barevné polštářky ve tvaru hvězd a mráčků. U ložního prádla je volbou na jistotu kvalitní certifikovaný materiál, který vydrží častou údržbu. Přírodní  bavlna nebo 100% len je úžasný pro každého a nezbytná pro alergiky a atopiky.

Miminka prospí většinu dne, spací vak je tou nejlepší volbou pro klidný spánek váš i vašeho děťátka. Hravé lehké dekorace z kvalitních textílií, mohou vytvořit variabilní měkkou zábranu pro pocit bezpečí Vašeho děťátka. 

Hebké a měkké textilie si Vaše děti zamilují. Kvalitní prostěradla, multifunkční deky, víceúčelové relaxační válce se stanou součástí Vašeho domova. Správná volba materiálů a barev je klíčová z důvodu nadčasovosti a praktické údržbě. Takové doplňky s Vašimi dětmi porostou a využijete v každém věku.  

NAŠE TIPY

Víceúčelové válce ze studia Aesthetic mnoha barvách a délkách, jsou nejen úžasně měkké, hebké, mazlivé a hřejivé, ale mají i řadu využití slouží jako mantinel do postele proti průvanu, bezpečnostní zábrana, nebo k relaxaci a polohování všech věkových kategorií v různých fázích života.

Nekonečná řada barev a variant stačí si jen vybrat a my Vám zhotovíme na zakázku.

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Polštářky jsou velikostí a výběrem použitého materiály přizpůsobeny malým dětem, slouží nejen k dekoraci postýlky nebo dětského pokojíčku, ale i k podkládání miminka a mohou zastoupit funkci mantinelu.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Mikroplyšová prostěradla jsou jedinečnou volbou k pokrytí velkých ploch, slouží tedy nejen jako klasická prostěradla, ale i jako pokrývka různých částí sedaček a taburetů, polstrů i matrací. Výhodou materiálu je vynikající vzhled a kvalita a skvělá termoregulace. Studio Aesthetic nabízí ohromnou barevnou škálu a přizpůsobení rozměrů na míru.

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Preferovat víceúčelovost je cestou k udržitelnosti

Nestandartní textilní prvky vás mohou provázet dlouhým obdobím. Multifunkční kruh nejprve využijete jako hnízdo pro miminka, později využijete jako hrací deku a vak na hračky

Naprosto jedinečné řešení :) , inspirujte se skvělými nápady studia Aesthetic >>>

Styling: Dagmar Hlaviznová

architektka, designérka a majitelka studia textilního designu Aesthetic, zal. 2002

Kolekce textilního designu studia Aesthetic, určené pro celou rodinu, jsou založeny na jednoduchosti, víceúčelovosti, kvalitě materiálů a zpracování. Princip udržitelnosti v její tvorbě je zcela přirozený. Tyto krásné, promyšlené a kvalitní výrobky Aesthetic jsou designovány a vyráběny výhradně v Čechách, převážně z českých materiálů a komponentů. 


Text: Kateřina Černá