Jarní výlet do přírody

08.04.2020

Obklobte se nadčasovými praktickými věcmi, které Vás budou bavit a vytvoříte si svůj jedinečný styl. Chovat se zodpovědněji k přírodě, pak pro Vás bude naprosto přirozené. Kvalitní materiály jako je len Vám mohou dělat společníka mnoho let.

Víceúčelový design a kvalita materiálů je cestou ke skutečné udržitelnosti 

Řešíte jak ukládat chleba či pečivo, tak aby se hned nevysušilo nebo nezplesnivělo? Máme pro Vás jedinečné řešení.  Lněný vak na chleba z textilního studia Aesthetic, jehož funkce je založená na jedinečných vlastnostech přírodního lnu.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>  

Stále něco přenášíte? Hledáte prostornou tašku, která něco vydrží a je nadčasově krásná? Lněné tašky Aesthetic s uchy z pravé hovězí ušně jsou jedinečné. Navíc si můžete vybrat z mnoha barev, jak ze stálé nabídky tak ze sezónních kolekcí.

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Funkční, kvalitní a promyšlené výrobky se stanou Vaší součástí.

Softshellová "pikniková" deka Aesthetic, vhodná pro celou rodinu. 

Tato skladná deka je vhodná do přírody na cesty i dovolenou. Maskáčový design uspokojí moderní ženu i praktického muže.  Vyrobená z třívrstvého funkčního softshellu s membránou, se vyznačuje lehká, hřejivá a prodyšná zároveň.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Dagmar Hlaviznová,

architektka, designérka a majitelka studia textilního designu Aesthetic, zal. 2002

Kolekce textilního designu studia Aesthetic, určené pro celou rodinu, jsou založeny na jednoduchosti, víceúčelovosti, kvalitě materiálů a zpracování. Princip udržitelnosti v její tvorbě je zcela přirozený. Tyto krásné, promyšlené a kvalitní výrobky Aesthetic jsou designovány a vyráběny výhradně v Čechách, převážně z českých materiálů a komponentů. 

Vaše potřeby inspirují ..., Dagmar Hlaviznová