Kuchyňské vychytávky ze lnu

13.01.2020

Aesthetic preferuje praktičnost, jednoduchost a přirozenost. Právě taková je nová kuchyňská kolekce založená na jedinečných vlastnostech přírodního lnu, jako je jeho přirozená odolnost, antibakteriálnost a vysoká savost!

Investice do kvalitních textilií, je investicí na dlouhá léta.


Lněné ubrusy, běhouny a utěrky

Lněné ubrusy, běhouny a utěrky Aesthetic jsou vyrobeny z vysoce kvalitního 100% přírodního lnu vysoké gramáže, který přirozeně splývá, je odolný a nemusí se žehlit.  Lněné výrobky se hodí nejen do domácnosti, ale i při stolování v přírodě.

Nabízíme v barvách dle sezónní nabídky a v řadě typizovaných rozměrů. Rozměry přizpůsobíme i míru a zhotovíme na zakázku v rozměru dle Vašich potřeb. Díky české výrobě a zpracování místních materiálů jsou naše ceny více než příznivé. Nabízíme 100% kvalitu za rozumnou cenu!

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Len je antibakteriální, odolný vůči plísním pylu a prachu, první místo na poli kuchyňského textilu mu právem náleží.


Lněné vaky na chleba

Lněné vaky či sáčky na skladování pečiva a chleba  Aesthetic jsou designovou perličkou přímo z českého textilního studia Aesthetic. Za tímto nápadem stojí designérka Dagmar Hlaviznová. V tomto výrobku se snoubí ruku v ruce funkčnost a estetika. Zdánlivě obyčejný výrobek, u kterého je využito antibakteriálních předností kvalitního lnu, jeho odolnosti proti plísním a prachu a absorbcí vody, tolik důležitých vlastností pro skladování pečiva.  To vše doplněné o jednoduché kožené poutko, které zároveň slouží k uzavření obsahu vaku.

Nabízíme v barvách dle sezónní nabídky a v různých rozměrech.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Český design a zpracování, na které jsme právem hrdí.


Lněné zástěry pro celou rodinu

Nadčasové zástěry Aesthetic z přírodního lnu, jednoduchý střih a detaily podtrhující kvalitu a přirozenost materiálu.

TIP: Praktický dárek pro všechny členy rodiny. 

NAKUPOVAT NYNÍ >>>