Městská farma

08.04.2020

Z jara přivezl manžel dětem králíka, prý na léto s ním bude zábava a potom se uvidí ... Lůca, tak jsme naši králičí holčičku pojmenovali, najednou začala dupat a trhat si srst, říkali jsme si, že je asi nějaká divná. Jenže ráno, když jsme šli krmit, čekalo na nás překvapení. 

Luca byla už klidná a vedle ní leželo 10 mrňavých "prasat", tak nazvala naše Magdalenka králičí miminka, byli  totiž úžasně holí a růžoví. Králící rostli a byla s nimi skutečně zábava :)

Vlastní zkušenosti jsou nenahraditelné.

Některé králíky jsme rozdali, některým štěstí nepřálo a nakonec nám jich zbylo 6 na péči to bohatě stačí. Nestačíme sušit pečivo a z recyklují nám veškerý zeleninový odpad. 

Snížili jsme tak množství odpadu a jídlo se u nás jen tak nevyhodí.

Chleba či pečivo, můžete usušit ve lněném vaku na chleba, nemusíte mít vše na očích a len napomáhá aby nezplesnivělo. 

 Lněný vak na chleba z textilního studia Aesthetic, jehož funkce je založená na jedinečných vlastnostech přírodního lnu.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>  

Zástěrka Aesthetic pro děti i dospělé 

Nadčasová lněná zástěra střihově vhodná pro muže, ženy i děti, vyrobená ze 100% lnu se zátěrem, který zajišťuje odolnost a nepropustnost tohoto praktického výrobku a tím zvyšuje jeho využitelnost nejen v kuchyni, ale i při práci na zahradě.

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Promyšlené a funkční výrobky se snadno stanou nedílnou součástí vašeho domova.

Eko sáček na potraviny 

Ekosáček je ideální pro přenos pečiva, ovoce a zeleniny - nahradí tak klasické igelitky a jednorázové mikrotenové sáčky! Tento prakticky opakovatelně použitelný sáček na ovoce, zeleninu a pečivo je vyrobeno ze 100% polyesterové síťoviny.

Síťovina je ideální pro nákup proto, aby bylo do sáčku u pokladny vidět a pokladní mohla jeho obsah překontrolovat. Navíc je polyester lehčí než bavlna (nezvyšuje zbytečně hmotnost vážených potravin) a neplesniví v případě vlhkosti z ovoce a zeleniny.

Používáním našich EKO sáčků uděláte i něco dobrého pro životní naše prostředí, omezíte spotřebu igelitových sáčků

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Dagmar Hlaviznová,

architektka, designérka a majitelka studia textilního designu Aesthetic, zal. 2002

Kolekce textilního designu studia Aesthetic, určené pro celou rodinu, jsou založeny na jednoduchosti, víceúčelovosti, kvalitě materiálů a zpracování. Princip udržitelnosti v její tvorbě je zcela přirozený. Tyto krásné, promyšlené a kvalitní výrobky Aesthetic jsou designovány a vyráběny výhradně v Čechách, převážně z českých materiálů a komponentů. 

Vaše potřeby inspirují ..., Dagmar Hlaviznová