Pár tipů na první výbavičku

13.01.2020

Není nad víceúčelovou výbavičku, která najde v domácnosti další uplatnění a vydrží rodinnou zátěž, ta se pak stává součástí domácnosti neomrzí a s radostí se dědí.  Taková výbava je založená na jednoduchosti praktickém střihu a kvalitě materiálů, které odolají zvýšené zátěži. U výrobků Aesthetic se snoubí dlouholeté mateřské zkušenosti, kvalita materiálů a zpracování a udržitelný design.

 Aesthetic navrhuje srdcem!

Víceúčelové válce ze studia Aesthetic, jsou nejen úžasně měkké, hebké, mazlivé a hřejivé ale zároveň podporují kreativitu vašich dětí. Stanou se jedinečným společníkem Vašeho dětátka od narození až prakticky do dospělosti :)  

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Deky a přikrývky pro miminko Aesthetic se vyznačují větším využitím. Deky jsou oboustranné přičemž jedna stana je navržena z prodyšného plátna či bavlny a druhá z měkkých a hřejivých mikro-plyšových polyesterů, které mají skvělou termoregulaci.

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Novorozenecká péřová zavinovačka se opět právem těší velké oblibě, především díky svým přirozeným a ideálním termoregulačním vlastnostem. Nabízíme pouze kvalitní péřové výplně včetně vyměnitelných povlaků.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>


Přenosné koše a hnízda jsou pro novorozená miminka jako dělaná, miminko si snadno přenesete kam je třeba, včetně jeho osobního pelíšku. Péřové hnízdo Aesthetic poskytuje možnost přirozeného polohování miminka - miminko do peří zapadne a evokuje se mu pocit bezpečí dělohy.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Osušky jsou nezbytnou součástí novorozenecké výbavy. Osušky Aesthetic jsou dvoumateriálové, kombinace vnitřního bambusového froté a termoregulačního mikroplyše udělají z obyčejné osušky jedinečný výrobek s nepřekonatelnými vlastnostmi.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>

Tepee a stany pro děti jsou báječným doplňkem dětského interieru či zahrady. Skvělí dárek pro všechny děti, jakmile trochu povyrostou. Děti totiž milují jakákoli útočiště.

NAKUPOVAT NYNÍ >>>