To pravé wellness

24.02.2020

Dokonalý pocit z relaxace přináší kolekce wellnes výrobků z designového studia Aesthetic, založených na  jednoduchosti a přirozenost přírodních materiálů. Kvalitní 100% len české produkce, je základem této nádherné wellnes kolekce, která jen tak nezestárne!

Na vašich pocitech nám záleží ...


Chystáte se na dovolenou , dopřáváte si s oblibou wellness aktivity, nebo si chcete zpříjemnit prostředí domova včetně domácí sauny. Dopřejte si kvalitu za rozumnou cenu, která jen tak nezestárne a bude Vám zaručeně sloužit dlouhou dobu- Promyšlené a kvalitně zpracované, ryze české textilní wellness výrobky z kvalitních českých lnů z dílny designového studia Aesthetic, jsou volbou na jistotu. 

Jednoduchost, funkčnost a kvalita, to vše je synonymem výrobků z dílny designérky Dagmar Hlaviznové, která stojí za touto kolekcí nadčasových lněných županů, wellnes ročníků, lněných prostěradel i povlaků na polštéře či relaxační válce.

Inspirujte se ...

Lněný ručník (osuška, deka) Aesthetic, je tkaný ze 100% lnu. Len rychle schne a je příjemný na těle. Velkou osušku můžete použít i jako jednoduchý kilt a také výborně poslouží i jako plážová osuška nebo lehká deka. Využitelné pro všechny vaše wellness aktivity jak v sauně nebo na letní dovolenou v tuzemsku či u moře. 

NAKUPOVAT NYNÍ  >>>

Lněné osušky jsou zaručeně víceúčelové, stačí si zvolit správný rozměr a využití je jen na Vás, zda je upotřebíte jako ručník, utěrku, ubrus, či ubrousek při stolování nebo jen na zakrytí věcí v domácnosti. Len je funkční materiál, antibakteriální, protiplísňový, a vysoce savý. 

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Lněná prostěradla, povlaky na polštáře a povlaky na relaxační válce v naší stálé nabídce. Rozměry i způsob zpracování dokážeme přizpůsobit Vašim potřebám. Neváhejte zaslat poptávku.

Lněné plátno, díky svým antibaktriálním vlastnostem a vysoké savosti, rychleschnoucím vlastnostem je vhodné do vlhkých provozů, sauny, nebo lázní.

Nabízíme i lněné závěsy či povlaky na různé polstry.

Investice do kvality je cestou k udržitelnosti ...


KONTAKTUJTE NÁS

Máte -li individuální požadavky napište nám, přizpůsobíme se Vašim potřebám!

Dagmar Hlaviznová

architektka, designérka a majitelka studia textilního designu Aesthetic, zal. 2002

Kolekce textilního designu studia Aesthetic, určené pro celou rodinu, jsou založeny na jednoduchosti, víceúčelovosti, kvalitě materiálů a zpracování. Princip udržitelnosti v její tvorbě je zcela přirozený. Tyto krásné, promyšlené a kvalitní výrobky Aesthetic jsou designovány a vyráběny výhradně v Čechách, převážně z českých materiálů a komponentů. 

Vaše potřeby inspirují ..., Dagmar Hlaviznová