Velikonoční inspirace

08.04.2020

Brzké jaro, probouzející se příroda a Velikonoční oslavy to je mix plný barev, svěžesti, nápadů, hravosti a inspirace.

Energii čerpáme z přírody ...

Každodenní život a péče o rostliny a zvířata nás učí poznávat svět a přemýšlet o skutečné podstatě věcí. Není nad to, když dětem dopřejeme stát se součástí tohoto přirozeného světa, který jim bude inspirací a povede je ke kreativitě.

Nás příroda inspiruje ve své přirozenosti, proto jsme začali využívat ve velké míře přírodních materiálů, které navíc mají svůj původ v Čechách. 

Ubrusy, utěrky, osušky, zástěry a další praktické výrobky jako jsou například vaky na chleba se staly základem naší nové kolekce.  

NAKUPOVAT NYNÍ >>> 

Příroda je jedinečná a inspiruje nás ke kreativitě :)

Pikniková deka Aesthetic, vhodná pro celou rodinu. 

Pokud vyrážíte do přírody, vyzkoušejte piknikovou deku Aesthetic, tato je v přírodních tónech vyrobená ze 100% lnu se zátěrem, který zajistí její odolnost proti vlhkosti. 

Z tohoto jedinečného materiálu vyrábí studio Aesthetic i prostorné XXL tašky s masivními uchy z pravé hovězí ušně. 

Dagmar Hlaviznová,

architektka, designérka a majitelka studia textilního designu Aesthetic, zal. 2002

Kolekce textilního designu studia Aesthetic, určené pro celou rodinu, jsou založeny na jednoduchosti, víceúčelovosti, kvalitě materiálů a zpracování. Princip udržitelnosti v její tvorbě je zcela přirozený. Tyto krásné, promyšlené a kvalitní výrobky Aesthetic jsou designovány a vyráběny výhradně v Čechách, převážně z českých materiálů a komponentů. 

Vaše potřeby inspirují ..., Dagmar Hlaviznová