top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraJana Nekolová

Děti milují své pelíšky

Aktualizováno: 7. 12. 2021

Každé dítě potřebuje mít svůj prostor, kde může snít, odpočívat, plánovat své malé lumpárny nebo se jen tak prostě válet. Může být kdekoliv - v posteli nebo v rohu pokoje na podlaze, prostě všude, kde se naši caparti budou cítit fajn a mohou rozvíjet i svou fantazii.
Děti své pelíšky budují zcela přirozeně, samy vytvářejí místo, kde se budou cítit v pohodě, kde budou moci objevovat, poznávat, kde budou mít své útočiště. Jejich pelíšky jsou plné pocitů, proto by měly být hřejivé, mazlivé a hebké. Děti pak budou obklopeny pozitivními emocemi

a o to nám přece jde.
To vše jim můžeme dopřát, jen se musíme předem zamyslet, jak jim vytvořit prostředí, ve kterém tráví většinu času. Originálním společníkem do dětského pelíšku může být i kreativní válec studia Aesthetic.

Hravý, příjemný na dotyk, může být nejen milým společníkem, ale i praktickým doplňkem, který izoluje od studené stěny. Moc dobře víme, že děti milují barvy a smyslové vjemy a pocit pohody a bezpečí je pro ně navýsost důležitý.To vše studio Aesthetic zohledňuje při výrobě. Veselé barvy, hřejivý a měkoučký mikroplyš promění dětský pelíšek v bezpečný úkryt, kde není místo pro žádné strašáky.

Jejich praktičnost a víceúčelové použití ocení i rodiče. Slouží totiž i jako mantinel dětských postýlek, hracích dek, pomohou i při polohování mimimnek. Například válecl s hlavou má 2 metry a je tak uzpůsoben délce postele, lekce z něj pak vytvoříte bezpečný a pohodlný pelíšek. Může ale i zabránit stuidenému vzduchiu, který se do pokoje dostává okny,


Barevně ladění i mnohonásobné využití tohoto výrobku podporuje dětskou kreativitu

Stačí si jen vybrat správnou barevnou kombinaci z naší široké nabídky.Dětský svět je hravý a zvídavý, děti poznávají svět přirozeně a učí se intuitivně. Pojďme jim vytvořit prostředí, které je bude formovat, podporovat jejich fantazii a kreaitivitu a nenásilně je učit vkusu.

Studio Aesthetic dbá velmi na kvalitu materiálu, válce jsou vyráběny z termoregulačního plyše, který je sám o sobě velmi hebkým a hřejivým materiálem. A samozřejmě nezapomíná na udržitelnost svých výrobky. Právě díky výrobě válců, nepřijde nazmar ani jeden centimetr látky.

Foto: © studio Aesthetic


24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page