top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAesthetic

Neotřelé tipy na dárky pro muže

Hledáte neotřelý a praktické dárky pro muže, nabídneme Vám pár tipů originálních a designových dárků, takových, které hned tak někde nenajdete. Ryze českých , udržitelných a skutečně promyšlených z designového studia Aesthetic.Outdoorová deka Aesthetic potěší napříč generacemi.

Tato deka, neboli moderní celta nabízí výhody soft-shellového funkčního materiálu, ze kterého je vyrobena. Nepromokne, neprofoukne je termoregulační a poddajná.

Podložku, deku, nebo chcete-li celtu, můžete využít na mnoho způsobů, při pobytu v přírodě a na rodinných výletech a dovolených, ale i rybáři na rybách, myslivci na posedech, nebo návštěvníci koncertů pod širým nebem, či romantici spící pod širákem apod.

Pro vyznavače glampinku a rodiny cestující v karavanech je vlastně nezbytností.Ženy milují romantické muže a lněný universální župan Aesthetic s kapucí sluší všem pohlavím.

Tímto dárkem vnesete do vašeho života přirozenost, pohodlí a svobodu. Přírodní 100% len je velmi kvalitní materiál, který používáním přímo zraje, přispůsobí se vašem tělu a stane se vaší součástí.Pokud hledáte skutečně praktický dárek, pak neváhejte pořídit deku do auta. Měla by být povinnou výbavou jako výstražný trojúhelník či autolékárnička.

Deka je vyvinutá pro IZS, kde slouží již řadu let a pomohla v řadě mimořádných situací.


Softshellová deka či podložka je termoregulační, nepromokavá a pomáhá uržet teplo, je navíc opatřená reflexními pruhy, které v provozu pomohou ochránit vaše bezpečí.

Nemusí jít vždy jen o dopravní nehodu, stačí čekání v dlouhé koloně nebo oprava prasklé pneumatiky.

Muži jsou vesměs praktičtí a takovou podložku zaručeně docení.


Inspirujte se v našem z pohodlí domova v našem Aestheticstore

27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page